Speelschema voor Lakeside World Pro 2016 bekend

Op zaterdag 2 januari 2016 begint in de Lakeside Country Club te Frimley Green Engeland het Lakeside World Professional Darts Championship 2016. Onder de deelnemers twee Nederlandse dames, Aileen de Graaf en Anca Zijlstra plus 6 heren, Matthew Medhurst, Richard Veenstra, Willem Mandigers, Jeffrey de Graaf, Wesley Harms en Willem Mandigers. In totaal een veld van 40 heren en 16 dames waarvan 16 geplaatste heren en 8 geplaatste dames en 16 heren die via een voorronde een plek bij de laatste 32 moeten veroveren.

Traditioneel wordt de loting voor het toernooi tijdens de Winmau World Masters in Hull verricht en uit deze loting op 11 oktober kwam dit schema op papier  Maar de speelvolgorde is afhankelijk van de wensen van de tv zender die beelden van het toernooi gaat verzorgen en na overleg heeft de British Darts Organisation vandaag het speelschema gepubliceerd.

Let op de tijden in dit schema zijn bij benadering omdat partijen soms korter en soms langer duren.

Zaterdag 2 januari 2016        
tijd  Player   Player   score
13:00 Jim Williams Tony O’Shea
14:30 Lisa Ashton Paula Jacklin
15:00 Craig Caldwell Alan Soutar
16:30 Darryl Fitton Dennis Harbour
Zaterdagavond        
tijd  Player   Player   score
18:30 Larry Butler James Hurrell
19:45 Anastasia Dobromyslova Anca Zijlstra
20:15 Matthew Medhurst Jeff Smith
21:30 Glen Durrant Dean Reynolds
  Zondag 3 januari 2016        
tijd  Player   Player   score
13:00 Scott Mitchell Caldwell/Soutar
14:15 Peter Sajwani Vladimir Andersen
15:30 Fallon Sherrock Ann-Louise Peters
16:00 David Cameron Ted Hankey
Zondagavond        
tijd  Player   Player   score
18:00 Kostas Pantelidis Darren Peetoom
19:15 Trina Gulliver Dee Bateman
19:45 Seigi Asada Darius Labanauskas
21:00 Scott Waites Willem Mandigers
Maandag 4 januari 2016        
tijd  Player   Player   score
13:00 Rob Modra John Walton
14:15 Jeffrey de Graaf Richard Veenstra
15:30 Pip Blackwell Martin  Atkins
Maandagavond        
tijd  Player   Player   score
18:00 Ryan de Vreede Butler/Hurrell
19:15 Aileen de Graaf Casey Gallagher
19:45 Jamie Hughes Ross Montgomery
21:00 Martin Phillips Cameron/Hankey
Dinsdag 5 januari 2016        
tijd  Player   Player   score
13:00 Martin Adams Medhurst/Smith
14:15 Mark McGeeney Sajwani/Andersen
15:30 Deta Hedman Corrine Hammond
16:00 Gary Robson Madars Razma
Dinsdagavond        
tijd  Player   Player   score
18:00 Geert De Vos Pantelidis/Peetoom
19:15 Zoe Jones Tina Osborne
19:45 Wesley Harms Asada / Labanauskas
21:00 Brian Dawson Modra/Walton
Woensdag 6 januari 2016        
tijd  Player   Player   score
13:00 Wedstrijd uit de 2de ronde heren
14:45 Lorraine Winstanley Rachel Brooks
15:30 Wedstrijd uit de 2de ronde heren
Woensdagavond        
tijd  Player   Player   score
18:00 Wedstrijd uit de 2de ronde heren
19:45 Wedstrijd uit de 2de ronde heren
21:30 Wedstrijd uit de 2de ronde heren
Donderdag 7 januari 2016   Jeugdfinale    
tijd  Player   Player   score
13:00 Joshua Richardson Jordan Boyce
error: © Prodarts Europe - the Netherlands
%d bloggers liken dit: