Belg Andy Baetens wint England Masters
Twee internationale toernooien afgelopen weekend in het Engelse Selsey. Beide toernooien hadden een BDO ranking status dus waren er weer de nodige toppers afgereisd naar Selsey voor de titel en de nodige ranking punten. Op zaterdag werd de England Masters gespeeld en zondag de England Classic.
Winnaar van het England Masters 2017 herentoernooi werd de Belg Andy Baetens die in de finale met 5-2 te sterk was voor Engelsman Jamie Hughes.
Op weg naar de finale klopte Andy bij de laatste 32 Engelsman Scott Baker (4-3) bij de laatste 16 Kevin Fishwick uit Engeland in de kwartfinale Scott Mitchell (Eng) en in de halve finale de als eerste geplaatste Engelsman Mark McGeeney.
Wesley Harms was bij de England Masters de beste Nederlander. Wesley bereikte de kwartfinale waarin hij verloor van Mark McGeeney.
Deta Hedman won het damestoernooi door landgenote Lisa Ashton met 5-3 de baas te zijn. Marjolein Noijens was de best presterende Nederlandse dame van het toernooi. Marjolein kwam tot en met de kwartfinale, daar verloor ze kansloos met 4-0 van Lisa Ashton.
Uitslagen vanaf de laatste 32 heren
Laatste 32 | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Mark McGeeney – Eng | – | Shaun Carroll – Eng | 4 | 3 |
2 | Andy Tumbull – Eng | – | Willem Mandigers – NL | 4 | 3 |
3 | Wesley Harms – NL | – | Brian Dawson – Eng | 4 | 2 |
4 | Wayne Willis – Eng | – | Martin C Atkins – Eng | 1 | 4 |
5 | Kevin Fishwick – Eng | – | Craig Vickers – Eng | 4 | 1 |
6 | Andy Baetens – BE | – | Scott Baker – Eng | 4 | 3 |
7 | Jim McEwan – Schot | – | Sean Holley – Eng | 4 | 3 |
8 | Daniel Day – Eng | – | Scott Mitchell – Eng | 0 | 4 |
9 | Jamie Hughes – Eng | – | Graham Hall – Eng | 4 | 3 |
10 | Jim Withers – Eng | – | Martin Phillips – Wal | 3 | 4 |
11 | Cameron Menzies – Schot | – | Tony O’Shea – Eng | 4 | 2 |
12 | Gary Robson – Eng | – | Keelan Day – Eng | 4 | 2 |
13 | Ross Montgomery – Schot | – | Wayne Warren – Wal | 2 | 4 |
14 | Darius Labanauskas – Lit | – | Paul Hogan – Eng | 4 | 3 |
15 | James Hurrell – Eng | – | Paul Brown – Nrd Ierl | 4 | 0 |
16 | Ben Hazel – Eng | – | Glen Durrant – Eng | 2 | 4 |
Laatste 16 | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Mark McGeeney – Eng | – | Andy Tumbull – Eng | 4 | 0 |
2 | Wesley Harms – NL | – | Martin C Atkins – Eng | 4 | 3 |
3 | Kevin Fishwick – Eng | – | Andy Baetens – BE | 2 | 4 |
4 | Jim McEwan – Schot | – | Scott Mitchell – Eng | 2 | 4 |
5 | Jamie Hughes – Eng | – | Martin Phillips – Wal | 4 | 3 |
6 | Cameron Menzies – Schot | – | Gary Robson – Eng | 3 | 4 |
7 | Wayne Warren – Wal | – | Darius Labanauskas – Lit | 2 | 4 |
8 | James Hurrell – Eng | – | Glen Durrant – Eng | 4 | 2 |
Laatste 8 | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Mark McGeeney – Eng | – | Wesley Harms – NL | 4 | 0 |
2 | Andy Baetens – BE | – | Scott Mitchell – Eng | 4 | 0 |
3 | Jamie Hughes – Eng | – | Gary Robson – Eng | 4 | 1 |
4 | Darius Labanauskas – Lit | – | James Hurrell – Eng | 1 | 4 |
Halve finale | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Mark McGeeney – Eng | – | Andy Baetens – BE | 2 | 5 |
2 | Jamie Hughes – Eng | – | James Hurrell – Eng | 5 | 3 |
– | |||||
Finale | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Andy Baetens – BE | – | Jamie Hughes – Eng | 5 | 2 |
Laatste 32 dames
Laatste 32 | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Deta Hedman – Eng | – | Sue Gulliver – Eng | 4 | 2 |
2 | Anne Marie Swindells-Eng | – | Mandy Smith – Eng | 0 | 4 |
3 | Lisa Withers – Eng | – | Vicky Pruim – Zwe | 1 | 4 |
4 | Linda Itthuralde – Eng | – | Lyn Marsden – Eng | 4 | 0 |
5 | Sue Cusick – Eng | – | Nicole Gillam – Eng | 4 | 0 |
6 | Margaret Sutton – Eng | – | Vicky Martin – Eng | 4 | 2 |
7 | Paula Jacklin – Eng | – | Ann Marie Potts – Eng | 4 | 2 |
8 | Fallon Sherrock – Eng | – | Ana Dobromyslova – Rus | 3 | 4 |
9 | Lorraine Winstanley – Eng | – | Sarah Roberts – Eng | 4 | 0 |
10 | Maria Collins – Eng | – | Josie Paterson – Eng | 0 | 4 |
11 | Jacqueline Maiden – Eng | – | Marit Norby – Noor | 4 | 0 |
12 | Rhian Griffiths – Wal | – | Heidi Williams – Eng | 4 | 1 |
13 | Laura Turner – Eng | – | Brenda Dyer – Isle o Wight | 4 | 2 |
14 | Sue Edwards – Eng | – | Marjolein Noijens – NL | 2 | 4 |
15 | Casey Gallagher – Eng | – | Maria O’Brien – Eng | 4 | 3 |
16 | Nini Bolt – Eng | – | Lisa Ashton – Eng | 0 | 4 |
Laatste 16 | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Deta Hedman – Eng | – | Mandy Smith – Eng | 4 | 1 |
2 | Vicky Pruim – Zwe | – | Linda Itthuralde – Eng | 4 | 3 |
3 | Sue Cusick – Eng | – | Margaret Sutton – Eng | 4 | 3 |
4 | Paula Jacklin – Eng | – | Ana Dobromyslova – Rus | 3 | 4 |
5 | Lorraine Winstanley – Eng | – | Josie Paterson – Eng | 4 | 3 |
6 | Jacqueline Maiden – Eng | – | Rhian Griffiths – Wal | 2 | 4 |
7 | Laura Turner – Eng | – | Marjolein Noijens – NL | 2 | 4 |
8 | Casey Gallagher – Eng | – | Lisa Ashton – Eng | 0 | 4 |
Laatste 8 | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Deta Hedman – Eng | – | Vicky Pruim – Zwe | 4 | 1 |
2 | Sue Cusick – Eng | – | Ana Dobromyslova – Rus | 0 | 4 |
3 | Lorraine Winstanley – Eng | – | Rhian Griffiths – Wal | 4 | 3 |
4 | Marjolein Noijens – NL | – | Lisa Ashton – Eng | 0 | 4 |
Halve finale | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Deta Hedman – Eng | – | Ana Dobromyslova – Rus | 4 | 1 |
2 | Lorraine Winstanley – Eng | – | Lisa Ashton – Eng | 1 | 4 |
– | |||||
Finale | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Deta Hedman – Eng | – | Lisa Ashton – Eng | 5 | 3 |