WDF/BDO

Geen succes in singletoernooi Europe Cup 2014

europecup_roemenie_3Vandaag werden de laatste wedstrijden gespeeld voor WDF Europe Cup 2014. Tenminste de laatste wedstrijden tot aan de finale omdat zaterdag 27 september de finales worden gespeeld. De finales worden voor zoals het zich laat zien vanaf 10:00 uitgezonden alleen zijn nog niet alle details bekend en voor degene die er belangstelling voor hebben wordt verwezen naar de facebook pagina van de Roemeense Darts Federatie;  www.facebook.com/federatiedarts. Voor de Nederlandse afvaardiging werd deze vrijdag een baaldag want de verwachtingen waren hoog maar het resultaat helaas tegenvallend. Zowel in het heren als dames singletoernooi was een plek bij de laatste 16 het beste resultaat, een regelrechte tegenvaller dus.

Van de heren zette Wesley Harms de beste prestatie neer. Wesly speelde voor een plek bij de laatste 8 maar opnieuw werden we door Wales de voet dwars gezet. David Smith-Haynes  wist in een best of 7 met 4-2 de Noord Hollander te kloppen. Maar ook geen Engelsen of Schotten in de finale. Glen Durant was de beste Engelse speler, ook hij ging er bij de laatste 16 af. Ross Montgomery verloor bij de laatste 8 van een Rus, Boris Koltsov en de Welshman David Smith Haynes kreeg een zware nederlaag te verwerken in de halve finale tegen David Concannon uit de Republiek Ierland. Hij dus de eerste verrassende finalist, de tweede en net zo verrassend is de  Darius Labanauskas  uit Litouwen.

Hieronder alle uitslagen van het heren single toernooi:

Europe Cup 2014   Heren singles    
Pos  Player   Player    score
1 Ross Montgomery bye b
2 Frank Gansen (Duits) Steve Miles (Lux) 4 2
3 Benny Grace (R-Ierl) Poitr Lega (Pol) 4 1
4 Laslo Kadar (Roem) Henrik Halsvik (Noor) 4 1
5 Fernando Gavilan (Cata) Wayne Warren (Wales) 1 4
6 Antonis Lampropoulos (Grie) Michal Ondo (Tsje) 1 4
7 Scott Mitchell (Eng) Nathan Le Bailly (Jersey) 4 0
8 Marco Apollonio (Ita) Tomas Sakys (Lit) 4 1
9 Michel Boulet (Fra) Utku Karaca (Tur) 2 4
10 Thomas Junghans (Zwi) Wayne Halliwell (Cypr) 4 1
11 Boris Koltsov (Rus) Jeffrey van Engdom (Bel) 4 0
12 Remco van Eijden (Ned) Peter Nigitz (Oost) 4 1
13 Ulrich Meyn (Den) Asko Niskala (Fin) 4 2
14 Kristjan Thorsteinsson (Ijsl) Krasimir Ivanov (Bul) 1 4
15 Vladimir Petkovic (Serv) Kevin Burness (N-Ierl) 0 4
16 Daniel Larsson (Zwe) bye b
17 Colin McGarry (N-Ierl) bye b
18 Renaud Lescure (Fra) Johan Schnier (Oost) 1 4
19 Valur Sigurdsson (Ijsl) Alexey Kadochnikov (Rus) 4 3
20 Peter Sajwani (Zwe) Mogens Christensen (Den) 4 3
21 Pavel Drtil (Tsje) Darius Labanauskas (Lit) 2 4
22 Alan Soutar (Schot) Daniele Sergi (Ita) 3 4
23 John Ross (Cypr) Sami Sanssi (Fin) 0 4
24 Aleksander Boric (Serv) Vegar Elvevoll (Noor) 3 4
25 Rocco Fulciniti (Zwi) Ivan Neykov (Bul) 4 3
26 John Desreumaux (Bel) Daniel Zygla (Duits) 3 4
27 Carles Arola (Cat) Eddie Le Bailly (Jersey) 4 1
28 Tom Burquel (Lux) Stathis Pantelides (Griek) 2 4
29 Engin Kayaoglu (Tur) Gabriel Piesca (Roem) 4 0
30 Scott Waites (Eng) Jason Cullen (R-Ierl) 0 4
31 Krzysztof Chmielewski (Pol) Danny Noppert (Ned) 1 4
32 Martin Phillips (Wales) bye b
33 Marko Kantele (Fin) bye b
34 Philippe Ruckstuhl (Zwi) Oliver Ferenc (Serv) 3 4
35 George Portokalis (Griek) Nikolai Mikhalin (Rus) 3 4
36 Bartosz Wieczorek (Pol) Juan Robies (Cat) 4 1
37 Gudmundur Friobjörnsson (Ijsl) Barry Copeland (N-Ierl) 1 4
38 Adrian Frim (Roem) Craig Baxter (Schot) 4 1
39 Jorgen Aerts (Bel) Alin Patru (Cypr) 4 0
40 Eser Tekin (Tur) Steve Eusebini (Jersey) 4 3
41 Johan Engström (Zwe) Matthieu Leclerq (Fra) 4 2
42 David Concannon (R-Ierl) Felix Losan (Oost) 4 1
43 James Wilson (Eng) Salvatore Mantarro (Ita) 4 0
44 Jonny Clayton (Wales) Tsetso Todorov (Bul) 4 0
45 Vladimir Andersen (Den) Robert Allenstein (Duits) 1 4
46 Jeffrey de Graaf (Ned) Karel Sedacek (Tsje) 4 1
47 Rokas Aniulis (Lit) Roland Weis (Lux) 4 3
48 Robert Hansen (Noor) bye b
49 Glen Durrant (Eng) bye b
50 Brian Buur (Den) Mingo Claudiano (Lux) 4 2
51 Kim Viljanen (Fin) Steve Ritchie (Schot) 4 1
52 Arunas Ciplys (Lit) Stig Jarle Knudsen (Noor) 0 4
53 Kostas Pantelides (Griek) Aleksandar Milovanovic (Serv) 4 3
54 Angel Rodrigues (Cat) Alexander Reiher (Duits) 1 4
55 Dennis Nilsson (Zwe) Christoph Kleindinst (Oost) 4 1
56 Sean McGowan (R-Ierl) Stuart Moon (Jersey) 4 0
57 David Thooris (Fra) Krzysztof Strozyk (Pol) 3 4
58 Dennis Piepers (Bel) David Smith-Hayes (Wales) 1 4
59 Remus Cotrau (Roem) Roman Obukhov (Rus) 0 4
60 Patrick Rey (Zwi) Hallgrimur Egilsson (Ijsl) 4 2
61 Petr Hyncica (Tsje) Loris Polese (Ita) 3 4
62 Gary Elliott (N-Ierl) Demetris Georgiou (Cypr) 3 4
63 Engin Ceylan (Tur) Nikolai Krastev (Bul) 1 4
64 Wesley Harms (Ned) bye b
 Laatste 64        
Pos  Player   Player    score
1 Ross Montgomery Frank Gansen (Duits) 4 2
2 Benny Grace (R-Ierl) Laslo Kadar (Roem) 1 4
3 Wayne Warren (Wales) Michal Ondo (Tsje) 3 4
4 Scott Mitchell (Eng) Marco Apollonio (Ita) 4 0
5 Utku Karaca (Tur) Thomas Junghans (Zwi) 0 4
6 Boris Koltsov (Rus) Remco van Eijden (Ned) 4 1
7 Ulrich Meyn (Den) Krasimir Ivanov (Bul) 4 3
8 Kevin Burness (N-Ierl) Daniel Larsson (Zwe) 2 4
9 Colin McGarry (N-Ierl) Johan Schnier (Oost) 3 4
10 Valur Sigurdsson (Ijsl) Peter Sajwani (Zwe) 0 4
11 Darius Labanauskas (Lit) Daniele Sergi (Ita) 4 0
12 Sami Sanssi (Fin) Vegar Elvevoll (Noor) 3 4
13 Rocco Fulciniti (Zwi) Daniel Zygla (Duits) 3 4
14 Carles Arola (Cat) Stathis Pantelides (Griek) 4 1
15 Engin Kayaoglu (Tur) Jason Cullen (R-Ierl) 1 4
16 Danny Noppert (Ned) Martin Phillips (Wales) 4 3
17 Marko Kantele (Fin) Oliver Ferenc (Serv) 1 4
18 Nikolai Mikhalin (Rus) Bartosz Wieczorek (Pol) 4 1
19 Barry Copeland (N-Ierl) Adrian Frim (Roem) 4 1
20 Jorgen Aerts (Bel) Eser Tekin (Tur) 4 1
21 Johan Engström (Zwe) David Concannon (R-Ierl) 3 4
22 James Wilson (Eng) Jonny Clayton (Wales) 4 0
23 Robert Allenstein (Duits) Jeffrey de Graaf (Ned) 4 3
24 Rokas Aniulis (Lit) Robert Hansen (Noor) 2 4
25 Glen Durrant (Eng) Brian Buur (Den) 4 1
26 Kim Viljanen (Fin) Stig Jarle Knudsen (Noor) 4 0
27 Kostas Pantelides (Griek) Alexander Reiher (Duits) 4 1
28 Dennis Nilsson (Zwe) Sean McGowan (R-Ierl) 1 4
29 Krzysztof Strozyk (Pol) David Smith-Hayes (Wales) 3 4
30 Roman Obukhov (Rus) Patrick Rey (Zwi) 3 4
31 Loris Polese (Ita) Demetris Georgiou (Cypr) 0 4
32 Nikolai Krastev (Bul) Wesley Harms (Ned) 2 4
 Laatste 32        
Pos  Player   Player    score
1 Ross Montgomery Laslo Kadar (Roem) 4 0
2 Michal Ondo (Tsje) Scott Mitchell (Eng) 4 1
3 Thomas Junghans (Zwi) Boris Koltsov (Rus) 0 4
4 Ulrich Meyn (Den) Daniel Larsson (Zwe) 1 4
5 Johan Schnier (Oost) Peter Sajwani (Zwe) 2 4
6 Darius Labanauskas (Lit) Vegar Elvevoll (Noor) 4 0
7 Daniel Zygla (Duits) Carles Arola (Cat) 4 1
8 Jason Cullen (R-Ierl) Danny Noppert (Ned) 4 0
9 Oliver Ferenc (Serv) Nikolai Mikhalin (Rus) 4 2
10 Barry Copeland (N-Ierl) Jorgen Aerts (Bel) 3 4
11 David Concannon (R-Ierl) James Wilson (Eng) 4 0
12 Robert Allenstein (Duits) Robert Hansen (Noor) 4 2
13 Glen Durrant (Eng) Kim Viljanen (Fin) 4 0
14 Kostas Pantelides (Griek) Sean McGowan (R-Ierl) 1 4
15 David Smith-Hayes (Wales) Patrick Rey (Zwi) 4 2
16 Demetris Georgiou (Cypr) Wesley Harms (Ned) 1 4
 Laatste 16        
Pos  Player   Player    score
1 Ross Montgomery Michal Ondo (Tsje) 4 2
2 Boris Koltsov (Rus) Daniel Larsson (Zwe) 4 2
3 Peter Sajwani (Zwe) Darius Labanauskas (Lit) 0 4
4 Daniel Zygla (Duits) Jason Cullen (R-Ierl) 2 4
5 Oliver Ferenc (Serv) Jorgen Aerts (Bel) 3 4
6 David Concannon (R-Ierl) Robert Allenstein (Duits) 4 0
7 Glen Durrant (Eng) Sean McGowan (R-Ierl) 4 2
8 David Smith-Hayes (Wales) Wesley Harms (Ned) 4 2
 Laatste 8        
Pos  Player   Player    score
1 Ross Montgomery Boris Koltsov (Rus) 4 5
2 Darius Labanauskas (Lit) Jason Cullen (R-Ierl) 5 1
3 Jorgen Aerts (Bel) David Concannon (R-Ierl) 3 5
4 Glen Durrant (Eng) David Smith-Hayes (Wales) 2 5
 Halve finale        
Pos  Player   Player    score
1 Boris Koltsov (Rus) Darius Labanauskas (Let) 3 6
2 David Concannon (R-Ierl) David Smith-Hayes (Wales) 6 1
 Finale        
Pos  Player   Player    score
1 Darius Labanauskas (Lit) David Concannon (R-Ierl)

 

Sharon Prins en Aileen de Graaf vonden ook hun Waterloo bij de laatste 16. Sharon verloor van de Engelse Deta Hedman die uiteindelijk ook de finale bereikte. Aileen, waar toch alle hoop op gevestigd was kreeg ook van een Engelse aan de broek. Aileen verloor de beslissende leg van de partij tegen Lorraine Winstanley die later in de halve finale na een stevige strijd verloor van Deta Hedman. Tegenstander in de damesfinale is Anastasia Dobromyslova die voor Rusland uitkomt. Anastasia won de halve finale in de 11de en laatste leg van de partij tegen voormalig landgenote Irina Armstrong die nu voor Duitsland uitkomt.

Hieronder alle uitslagen van de dames singles:

Europe Cup 2014   dames singles    
Pos  Player   Player    score
1 Peggy van Ballaert (Bel) bye b
2 Aleksandra Grezesik (Pol) Colette Rudin (Zwi) 1 4
3 Daniela Piassoni (Oost) Sharon Prins (Ned) 1 4
4 Evi Nakka (Griek) Sari Nikula (Fin) 4 1
5 Berit Schouw (Den) bye b
6 Deta Hedman (Eng) Veronica Skeffington (R-Ierl) 4 0
7 Nelly de Moullec  (Fra) Sennur Yasli (Tur) 1 4
8 Frances Lawson (Schot) bye b
9 Jelena Popov (Serv) bye b
10 Chris Savvery (Wales) Ingibjörg Magnusdottir (Ijsl) 4 0
11 Elisa Brunetti  (Ita) Cvetelina Boshilova (Bul) 4 1
12 Ramona M Eriksen (Noor) bye b
13 Silvia Nedelcu (Roem) bye b
14 Grace Crane  (N-Ierl) Tatiana Volokhina (Rus) 4 3
15 Anne Willcomm (Duits) Deana Rosenblom (Zwe) 4 2
16 Lenk Drtilova (Tsje) bye b
17 Julie Gore (Wales) bye b
18 Gazme Eraslan (Tur) Linda Nilsson (Zwe) 1 4
19 Yiota Sfakioti (Griek) Caroline Breen (R-Ierl) 1 4
20 Aileen de Graaf (Ned) Natasa Maksimovic (Serv) 4 0
21 Giada Ciofi  (Ita) bye b
22 Lidiia Koltsova (Rus) Johanna Bergsdottir (Ijsl) 4 0
23 Michelle Sossong (Duits) Hana Belobradkova (Tsje) 4 2
24 Lorraine Winstanley (Eng) bye b
25 Carole Frison (Fra) bye b
26 Oana Birsan (Roem) Sharon Bracke (Bel) 4 2
27 Kate Smith (Schot) Maret Liiri (Fin) 4 3
28 Anelia Eneva (Bul) bye b
29 Eva Maria Tahler (Oost) bye b
30 Elin Aasestrand (Noor) Renata Slowikowska (Pol) 4 1
31 Kelly McGivern (N-Ierl) Hanne Johnsen (Den) 1 4
32 Katharina Von Rufs (Zwi) bye b
33 Louise Hepburn (Schot) bye b
34 Heike Jenkins (Duits) Bilyana Marinova (Bul) 4 0
35 Mihaela  Ivan (Roem) Marietta Chatxh (Griek) 2 4
36 Rachna David (Noor) Trina Gulliver (Eng) 1 4
37 Maud Jansson (Zwe) bye b
38 Ellinborg Björnsdottir (Ijsl) Joanna Kubowicz (Pol) 3 4
39 Elaine Powell (Wales) Samantha Piccolo (Ita) 4 2
40 Anneke Kuijten (Ned) bye b
41 Rabia Dolgun (Tur) bye b
42 Dorothee Lemaire (Fra) Janni Larsen (Den) 0 4
43 Tamara Milic (Serv) Ana. Dobromyslova (Rus) 0 4
44 Jennifer Mullan (N-Ierl) bye b
45 Catherine Flemming (R_Ierl) bye b
46 Ursula Binder (Oost) Els Verpoorten (Bel) 1 4
47 Jeannette Stoop (Zwi) Jana Kanovska (Tsje) 4 3
48 Kirsi Viinikainen (Fin) bye b
49 Jolante Rzepka (Pol) bye b
50 Oana Cimpoca (Roem) Margaret Maguire (N-Ierl) 4 1
51 Djurdjina Miscevic (Serv) Anna Forsmark (Zwe) 0 4
52 Laure Schweitzer (Fra) Olive McIntyre (R-Ierl) 2 4
53 Olafia Gudmunsdottir (Ijsl) bye b
54 Karolina Farna (Tsje) Inita Bite (Noor) 2 4
55 Katrin Spitzer (Oost) Daniella Büel (Zwi) 4 2
56 Polita Varouxi (Grie) bye b
57 Kathy Geeraerts (Bel) bye b
58 Kaisu Rekinen (Fin) Tamara Schuur (Ned) 3 4
59 Giovanna Novelli (Ita) Jenni Tully (Schot) 0 4
60 Marina Shershukova (Rus) bye b
61 Irina Armstrong (Duits) bye b
62 Galina Angelova (Bul) Rabia Uslu (Tur) 3 4
63 Henriette Honoré (Den) Rhian Griffiths (Wales) 2 4
64 Lisa Ashton (Eng) bye b
 Laatste 64        
Pos  Player   Player    score
1 Peggy van Ballaert (Bel) Colette Rudin (Zwi) 0 4
2 Sharon Prins (Ned) Evi Nakka (Griek) 4 0
3 Berit Schouw (Den) Deta Hedman (Eng) 0 4
4 Sennur Yasli (Tur) Frances Lawson (Schot) 0 4
5 Jelena Popov (Serv) Chris Savvery (Wales) 1 4
6 Elisa Brunetti  (Ita) Ramona M Eriksen (Noor) 1 4
7 Silvia Nedelcu (Roem) Grace Crane  (N-Ierl) 0 4
8 Anne Willcomm (Duits) Lenk Drtilova (Tsje) 4 1
9 Julie Gore (Wales) Linda Nilsson (Zwe) 4 3
10 Caroline Breen (R-Ierl) Aileen de Graaf (Ned) 0 4
11 Giada Ciofi  (Ita) Lidiia Koltsova (Rus) 4 0
12 Michelle Sossong (Duits) Lorraine Winstanley (Eng) 0 4
13 Carole Frison (Fra) Oana Birsan (Roem) 4 3
14 Kate Smith (Schot) Anelia Eneva (Bul) 4 2
15 Eva Maria Tahler (Oost) Elin Aasestrand (Noor) 1 4
16 Hanne Johnsen (Den) Katharina Von Rufs (Zwi) 2 4
17 Louise Hepburn (Schot) Heike Jenkins (Duits) 4 3
18 Marietta Chatxh (Griek) Trina Gulliver (Eng) 0 4
19 Maud Jansson (Zwe) Joanna Kubowicz (Pol) 4 1
20 Elaine Powell (Wales) Anneke Kuijten (Ned) 2 4
21 Rabia Dolgun (Tur) Janni Larsen (Den) 4 1
22 Ana. Dobromyslova (Rus) Jennifer Mullan (N-Ierl) 4 0
23 Catherine Flemming (R_Ierl) Els Verpoorten (Bel) 2 4
24 Jeannette Stoop (Zwi) Kirsi Viinikainen (Fin) 1 4
25 Jolante Rzepka (Pol) Oana Cimpoca (Roem) 4 3
26 Anna Forsmark (Zwe) Olive McIntyre (R-Ierl) 3 4
27 Olafia Gudmunsdottir (Ijsl) Inita Bite (Noor) 1 4
28 Katrin Spitzer (Oost) Polita Varouxi (Grie) 4 1
29 Kathy Geeraerts (Bel) Tamara Schuur (Ned) 1 4
30 Jenni Tully (Schot) Marina Shershukova (Rus) 1 4
31 Irina Armstrong (Duits) Rabia Uslu (Tur) 4 0
32 Rhian Griffiths (Wales) Lisa Ashton (Eng) 4 3
 Laatste 32        
Pos  Player   Player    score
1 Colette Rudin (Zwi) Sharon Prins (Ned) 1 4
2 Deta Hedman (Eng) Frances Lawson (Schot) 4 0
3 Chris Savvery (Wales) Ramona M Eriksen (Noor) 3 4
4 Grace Crane  (N-Ierl) Anne Willcomm (Duits) 3 4
5 Julie Gore (Wales) Aileen de Graaf (Ned) 1 4
6 Giada Ciofi  (Ita) Lorraine Winstanley (Eng) 0 4
7 Carole Frison (Fra) Kate Smith (Schot) 4 3
8 Elin Aasestrand (Noor) Katharina Von Rufs (Zwi) 4 2
9 Louise Hepburn (Schot) Trina Gulliver (Eng) 4 2
10 Maud Jansson (Zwe) Anneke Kuijten (Ned) 4 1
11 Rabia Dolgun (Tur) Ana. Dobromyslova (Rus) 0 4
12 Els Verpoorten (Bel) Kirsi Viinikainen (Fin) 0 4
13 Jolante Rzepka (Pol) Olive McIntyre (R-Ierl) 4 3
14 Inita Bite (Noor) Katrin Spitzer (Oost) 3 4
15 Tamara Schuur (Ned) Marina Shershukova (Rus) 4 0
16 Irina Armstrong (Duits) Rhian Griffiths (Wales) 4 0
 Laatste 16        
Pos  Player   Player    score
1 Sharon Prins (Ned) Deta Hedman (Eng) 1 4
2 Ramona M Eriksen (Noor) Anne Willcomm (Duits) 4 2
3 Aileen de Graaf (Ned) Lorraine Winstanley (Eng) 3 4
4 Carole Frison (Fra) Elin Aasestrand (Noor) 4 0
5 Louise Hepburn (Schot) Maud Jansson (Zwe) 2 4
6 Ana. Dobromyslova (Rus) Kirsi Viinikainen (Fin) 4 1
7 Jolante Rzepka (Pol) Katrin Spitzer (Oost) 4 1
8 Tamara Schuur (Ned) Irina Armstrong (Duits) 2 4
   Laatste 8        
Pos  Player   Player    score
1 Deta Hedman (Eng) Ramona M Eriksen (Noor) 5 0
2 Lorraine Winstanley (Eng) Carole Frison (Fra) 5 0
3 Maud Jansson (Zwe) Ana. Dobromyslova (Rus) 0 5
4 Jolante Rzepka (Pol) Irina Armstrong (Duits) 2 5
 Halve finale
Pos  Player Player    score
1 Deta Hedman (Eng) Lorraine Winstanley (Eng) 6 4
2 Ana. Dobromyslova (Rus) Irina Armstrong (Duits) 6 5
 Finale        
Pos  Player   Player    score
1 Deta Hedman (Eng) Ana. Dobromyslova (Rus)

 

error: © Prodarts Europe - the Netherlands
%d bloggers liken dit: