Zo ziet de complete loting voor Champions League of Darts 2014 er uit
Vandaag is in hotel Zuiderduin te Egmond aan Zee de loting voltrokken voor de aankomende Champions League of Darts. Dit toernooi dat aanstaande zaterdag 13 september plaats vind in dit hotel maakt het voor talentvolle spelers mogelijk zich te plaatsen als deelnemer aan het wereldtop dartstoernooi de Zuiderduin Masters. Deelname is weggelegd voor de beste heer, dame en junior speler van het toernooi. Deze spelers ontvangen tevens een startbewijs voor deelname aan de Winmau World Masters evenals het beste meisje van die dag. De beste aspirant van de CLoD wint een VIP arrangement voor de Zuiderduin Masters en kan tijdens dit wereldtop evenement de spelers van heel dichtbij bewonderen.
Onder het toeziend oog van een vertegenwoordiger van de Nederlandse Darts Bond Bas Smits, Richard Nan en Gerard Elderenbosch namens de organisatie en toernooileider Arjan de Waal werd de loting voltrokken. De deelnemers, 47 heren, 39 dames, 38 junioren, 28 meisjes en 29 aspirant spelers zijn als volgt ingedeeld.
Heren toernooi:
Pos | Speler | Speler | |
1 | Arno Louwers – KDO | – | bye |
2 | Frans Harmsen – DBMN | – | bye |
3 | Kevin Mast – BDC | – | bye |
4 | Nick Bouman – DOGD | – | bye |
5 | Alex den Breejen – RD | – | bye |
6 | Dennis Verhaegen – DBBR | – | bye |
7 | Wesley Ruis – DONHN | – | bye |
8 | Leroy Nieuwenhuis – DA | – | bye |
9 | Nico Thissen PDB | – | bye |
10 | Kevin Dijkstra – DA | – | bye |
11 | Pedro Heijen – VDO | – | bye |
12 | Lex van Berkel – DBMN | – | bye |
13 | Willem Mandigers – KDO | – | bye |
14 | Davy van der Zande – PDB | – | bye |
15 | Betran Donkersloot – BDC | – | bye |
16 | Wouter Rietveld – DORA | – | bye |
17 | Jordy Jozee – DSWN | – | bye |
18 | Kevin Wensink – DVO | – | Yordi Meeuwisse – Seep. |
19 | Ferry van Veen – DBBR | – | Willem Fransen – DVK |
20 | Bertus Knaack – DORA | – | Danny Bosch – TDV |
21 | Ron Wisniewski – SDC | – | Bryna de Hoog – OD |
22 | Johan Meijer – DBBR | – | Vincent v d Meer – DSWN |
23 | Koen den Hollander – DBBR | – | Sander v Ockenburg Zwaan RDB |
24 | Fabian Roosenbrand – DVO | – | Tokan Ata – DVS |
25 | Wouter Vaes – KDO | – | Peter Klein – RDO |
26 | Richard Veenstra – FDB | – | Mark Oosterhuis – DONHN |
27 | Wilco Vermeulen – RDF | – | Mike Zuydwijk – DSWN |
28 | Dylan van Schijndel – RDO | – | Dennis Iedema – FDB |
29 | Ferry Beijleveld – RDF | – | Bert de Lange – DVO |
30 | Marco Smit – RDO | – | Muraay Franks – VDO |
31 | Fokke Hooijsma FDB | – | Marcel Blik – DSWN |
32 | Rob Tielmans – TDV | – | Chris Iedema – DSWN |
Damestoernooi:
Pos | Player | Player | |
1 | Louise Bunk – OD | – | bye |
2 | Yvette Hebing – FDB | – | bye |
3 | Anneke Kuijten – PDB | – | bye |
4 | M. Azier – Hasenoot – DBBR | – | bye |
5 | Ellen van Dijk – | – | bye |
6 | Jantine Knoops | – | bye |
7 | Anca Zijlstra – KDO | – | bye |
8 | Vanessa Zuidema – DONHN | – | bye |
9 | Daisy van Driel – RD | – | bye |
10 | Halima Kox – KDO | – | bye |
11 | Debby vd Graaf Vos – RDO | – | bye |
12 | Carla Molema – VDO | – | bye |
13 | Danielle Ijpelaar – TDV | – | bye |
14 | Joyce Maas – DVO | – | bye |
15 | Anita Rog – DSWN | – | bye |
16 | Stacey Lemiere – DBA | – | bye |
17 | Kerstien de Vries – VDO | – | bye |
18 | Mieke de Jong – FDB | – | bye |
19 | Monique v d Kuip – DOGD | – | bye |
20 | Wendy Oude Sogtoen – DVO | – | bye |
21 | Christel Keijzer – DBMN | – | bye |
22 | Mary Driessen – Klerks | – | bye |
23 | Petra Marcus – DBMN | – | bye |
24 | Sharon Prins – DSWN | – | bye |
25 | Priscilla Groeneweg – DSWN | – | bye |
26 | Carola Hollander – SDC | – | Kelly Streef – RDB |
27 | Linda Gulden – RDF | – | Mieke de Boer – DORA |
28 | Jessie Böhmers – DSWN | – | Ellis Burink – DBBR |
29 | Ellen Nijveld – DVO | – | Marjolein Bunk – RDO |
30 | Marjolein Tammer | – | Silvia Veenstra – DA |
31 | Rilana Erades – DBBR | – | Samantha Rupke – DVK |
32 | Linda Snel – DORA | – | Dominique Iedema-Opstal – Se. |
De heren en dames spelen in een direct knock out format. Dit betekent dat de verliezer van de partij direct is uitgeschakeld en niet meer voor de hoofdprijs meespeelt. Wel is er voor deze twee categorieën een verliezers toernooi waarvan de winnaars hotel arrangement voor de Zuiderduin Masters ontvangen.
De jeugd speelt traditioneel in de beginfase in een poule systeem waarna de beste spelers in een knock out fase gaan spelen voor de hoofdprijs. Er is wel een kanttekening bij de jeugdtoernooien, de loting is gedaan met een voorbehoud. Mocht het zo zijn dat door de een of andere reden een speler of speelsters niet komt opdagen waardoor een poule of meerdere poules uit hun verband raken behoud de organisatie het recht dit voor aanvang van het toernooi aan te passen.
Tot slot wil de organisatie de spelers en speelster er op attenderen dat zij pas kunnen deelnemen aan het toernooi als door zijn of haar lidorganisatie aan alle verplichtingen is voldaan.
Meer informatie over het toernooi dat zaterdag 13 september zal worden gespeeld is te vinden op www.clod.nl. Voor bezoeker is de toegang gratis.
Junioren:
poule A | poule B | ||
1 | Nicky Gout – DSWN | 1 | Damian Vastenburg – DONHN |
2 | Jurre Heijmens Visser – KDO | 2 | Mike v Duivenbode – RDO |
3 | Martijn Schoenmakers – RDB | 3 | Lorenzo Turfboer – OD |
4 | Gert Jan Boer – DOGD | 4 | Sam Broeren – KDO |
5 | Justin Veltman – DVO | 5 | Jai-Dee Akbar – DORA |
poule C | poule D | ||
1 | Sanjay Chotkan – DSWN | 1 | Nick Houssart – DONHN |
2 | Jerry de Vos – DBBR | 2 | Mitchell v de Heuvel – DSWN |
3 | Niels Zonneveld – DORA | 3 | Jordin Brouwer – DVS |
4 | Maikel Verberk – RDB | 4 | Thijs van der Vleuten – PDB |
5 | Boyd Hoevenberg – DVO | 5 | Danny Mak – RD |
poule E | poule F | ||
1 | Jesper Nijman – DVK | 1 | Damian Mol – RDF |
2 | Martijn Piree – TDV | 2 | Marvin v Velzen – SP |
3 | Damien Gerrits – DVO | 3 | Justin v Tergouw – DBMN |
4 | Jitse van der Wal – FDB | 4 | Davey Burhenne – VDO |
5 | Dion de Vries – SDC | 5 | Jeffrey Ballast – DVO |
poule G | poule H | ||
1 | Gijsbert v Malsen – FDB | 1 | Loyd v Daalen de Jel – DSWN |
2 | Giovanni v Schijndel – PDB | 2 | Kevin Scheepers – RDO |
3 | Maarten Dirk Woord – DA | 3 | Pascol Pouw – DVO |
4 | Jaimy van Bavel – DBMN | 4 | Kevin Doets – DBA |
xx | xx |
Aspiranten:
poule A | poule B | ||
1 | Xander Angenent – DVS | 1 | Sjouke Dijkstra – FDB |
2 | Daan Beernink – DVO | 2 | Niek Vos – DVO |
3 | Daan v d Heuvel – KDO | 3 | Andy v d Leek – DBBR |
4 | Roland van Schijndel – PDB | 4 | Levy Frauenfelder – RDB |
xx | xx | ||
poule C | poule D | ||
1 | Gian van Veen – DBMN | 1 | Jordy vd Kleij – SP |
2 | Ferdy Komrij – FDB | 2 | Anthony Moes – DVO |
3 | Kevin van Berkel – DSWN | 3 | Twan van Rijn – DBBR |
4 | Sal Polderman – DORA | 4 | Roy Rietbergen – DONHN |
xx | xx | ||
poule E | poule F | ||
1 | Jesse Gout – OD | 1 | Robbie de Bie – TDV |
2 | Sam Kliffen – DONHN | 2 | Mitchell Verbruggen – DSWN |
3 | Thijs Otto – RDO | 3 | Javanico Jansen – RDB |
4 | Roy Kerver – DBMN | xx | |
xx | xx | ||
poule G | poule H | ||
1 | Bastian de Ouden – RDO | 1 | Dani te Pas – DVO |
2 | Wesley Hurrebrink – DVO | 2 | Jerrolt vd Hoorn – KDO |
3 | Jan Poorter jr – DSWN | 3 | Robin Janssen – DSWN |
xx | xx | ||
xx | xx |
Meisjestoernooi:
poule A | poule B | ||
1 | Michelle Verberk – RDB | 1 | Sharon Jansen – DONHN |
2 | Priscilla Steenbergen – DSWN | 2 | Veerle Hamelink – DSWN |
3 | Asley Snijders – TDV | 3 | Melissa vd Velde – DVO |
4 | Lisa Marijt – DBBR | xx | |
xx | xx | ||
poule C | poule D | ||
1 | Suzanne Schuurman – Sp | 1 | Nina Crielaars – PDB |
2 | Melissa van Baalen – KDO | 2 | Lianne Vos – DVO |
3 | Soraya de Jeger | 3 | Sandy Gerbes – DORA |
4 | xx | 4 | xx |
xx | xx | ||
poule E | poule F | ||
1 | Marieke Woord – DBA | 1 | Layla Brussel – OD |
2 | Denise de Vries – FDB | 2 | Silvana veltman – DVO |
3 | Naomi Hondebrink – DVO | 3 | Corine Boer – DOGD |
4 | xx | xx | |
xx | xx | ||
poule G | poule H | ||
1 | Samantha Mollema – FDB | 1 | Cassandra Hof – DVO |
2 | Fenna Bouwman – DSWN | 2 | Lerena Rietbergen – DONHN |
3 | Kyana Frauenfelder | 3 | Lindsey Wattez – DSWN |
xx | xx | ||
xx | xx |