De indeling voor Champions League of Darts editie 2011 is bekend

Eind van de middag is in hotel Zuiderduin de loting verricht voor het Champions League of Darts eindtoernooi dat zaterdag 1 oktober wordt gehouden in Egmond aan Zee. In totaal 143 deelnemers verdeeld in de categorieën Heren, Dames, Junioren, Meisjes en Aspiranten werden onder toezicht van Bas Smits van de Nederlandse Darts Bond geloot.

Voor de heren en dames werd er in direct knock out sheets geloot, de jeugd werd ( wel onder voorbehoud van wijzigingen) in poules geloot. Onder voorbehoud dat indien op de uiteindelijke speeldatum er door omstandigheden spelers afvallen men de poules kan aanpassen.

In het heren toernooi zijn 43 deelnemers aangemeld en na loting ziet het sheet er nu zo uit:

  SPELER A   SPELER B
1 Marcel Ruiters  DORA bye
2 Jelger Tuinstra  ZDF bye
3 Bobby Biemans  PDB bye
4 Wesley Harms DONHN bye
5 Johan Meijer DBBR bye
6 Carré van Kuik  TDV bye
7 Bjorn Fransen RDB bye
8 Robin Ferdinandus RDO bye
9 Sander de Boer  FDB bye
10 Eimardo van Engelen RDB bye
11 Hendrik Tooren DOGD bye
12 Michel van der Horst  DVS bye
13 Remon Hurrebrink DVO bye
14 Mark Brouwers KDO bye
15 Dennis Zijderhand RDO bye
16 Bennie Gerrits  DVO bye
17 Henk Westerhof  DOGD bye
18 Edwin Max  DSWN bye
19 Marco Tak  DBA bye
20 Rene de Hoog  BDC bye
21 Vincent van der Meer DSWN bye
22 Jos Tiebosch  DVK Ron de Pijper DBBR
23 Erik Overbeek  DVO Joey Sentner  DBMN
24 Jan Karel RD Danny Noppert FDB
25 Dirk van Duijvenbode DSWN Johan de Gooijer DBA
26 Jeffrey Bekema  DBMN Braulio Roncero  PDB
27 Toon Greebe  BDC Roy Leenders  RDB
28 Michael Verhofstad  RDB Deniz Armut  DVS
29 Patrick Raassens  ZDF Jeffrey Sparidaans  TDV
30 Jeffrey de Graaf DONHN Ryan de Vreede  DSWN
31 Sander van Olphen  SDC Bart van de Bos  RDB
32 Marco Verhofstad  VDO Dennis Commissaris DORA

Voor het damestoernooi gaan 37 dames de strijd aan voor het startbewijs voor de Zuiderduin Masters en de Winmau World Masters volgens de onderstaande indeling;

  SPELER A   SPELER B
1 Gerie Schuil  DBA bye
2 Sharon Prins  DSWN bye
3 Jacqueline Jansen RDB bye
4 Kerstien de Vries  VDO bye
5 Drea Boerema  FDB bye
6 Tamara Schuur  DOGD bye
7 Borg Jansen  DONHN bye
8 Eefje van der Meijden PDB bye
9 Wilke Heinemans  RDB bye
10 Nienke Brasser  DONHN bye
11 Marie Driessen Klerks  BDC bye
12 Ellen Nijveld DVO bye
13 Bettie Lenting  BDC bye
14 Marjolein van de Leer DBBR bye
15 Samantha Rupke DVK bye
16 Priscilla Groeneweg DSWN bye
17 Lesley Siegers DSWN bye
18 Daisy van Driel  RD bye
19 Patricia Dassen  DVO bye
20 Mieke de Boer  DORA bye
21 Amanda v d Heuvel DORA bye
22 Irma Wintermans  KDO bye
23 Carola Hollander SDC bye
24 Sharon Roosen  TDV bye
25 Saskia van Zoeren DBMN bye
26 Tamara Versteeg DBA bye
27 Petra Louwerse  DVS bye
28 Nancy Hertogs  DVS Lucy Schat  DOGD
29 Jacqueline Draaisma  FDB Debby de Vos RDO
30 Cindy Stoelhorst DVO Karin Krappen ZDF
31 Mendy Kuppen RDB Petra Marcus DBMN
32 Rilana Erades     DBBR Beverley Siegers DSWN

De jeugd begint in poules en de indeling voor de 3 afdelingen is alsvolgt”

25 junioren verdeeld over 8 groepen:

  GROEP A           GROEP B      
   Naam groepsspelers      Naam groepsspelers
1 Santino Broer  PDB   1 Marnix de Beer  RDO
2 Alexander Merks  KDO   2 Youandi Bessels DVS
3 Jeremy Kappert DVO   3 Sven Groen SDC
4 Djordy Veenhof  RDB   4  
5     5  
                         
  GROEP C           GROEP D      
   Naam groepsspelers      Naam groepsspelers
1 John de Kruijf DBMN   1 Melle Durk Hoekstra FDB
2 Nando Thieme DBA   2 Davey Monsees  DORA
3 Jeffrey de Zwaan DSWN   3 Leroy Barends DBA
4     4  
5     5  
                         
  GROEP E           GROEP F      
   Naam groepsspelers      Naam groepsspelers
1 Tim van de Poel DORA   1 Jeffrey Smit  BDC
2 Aaron van Leuven DVK   2 Wesley Koolhaas DORA
3 Jule Haverhoek BDC   3 Mats Gies  FDB
4     4  
5     5  
                         
  GROEP G           GROEP H      
   Naam groepsspelers      Naam groepsspelers
1 Kevin Voornhout DOGD   1 Jeremy Scholman DVO
2 Roy Albers  RDB   2 Martijn Schoenmakers RDB
3 Mike Zuydwijk  DSWN   3 Patrick van de Boogaard RD
4     4  
5     5  

15 meisjes werden ingedeeld in 4 groepen

  GROEP A           GROEP B      
   Naam groepsspelers          Naam groepsspelers    
1 Kyana Frauenfelder RDB     1 Vera Speth DBA    
2 Louise Bunk  DSWN       2 Kimberley Giepmans PDB  
3 Marilou Daamen BDC       3 Samantha Bloks KDO    
4 Angelique Maarse DORA     4 Joyce Schuurman  DSWN  
5             5          
                         
  GROEP C           GROEP D      
   Naam groepsspelers          Naam groepsspelers    
1 Priscilla Testerink DVS     1 Annet van Elten BDC    
2 Fenna Bouwman DSWN     2 Melanie Fatels DVK    
3 Kaylee de Priester ZDF     3 Kaylee van der Steen  RDB  
4 Sharon Jansen DONHN     4          
5             5          

Tot slot 13 aspiranten eveneens verdeeld over 4 groepen

  GROEP A           GROEP B      
   Naam groepsspelers          Naam groepsspelers    
1 Milan Bontekoe DVO       1 Kenzo Fernandes Pereira DBA  
2 Levy Frauenfelder RDB     2 Justin van Tergouw RDB  
3 Bobby Voornhout DOGD     3 Lars Fransen RDB    
4 Lesley Scholten FDB       4          
5             5          
                         
  GROEP C           GROEP D      
   Naam groepsspelers          Naam groepsspelers    
1 Daniel de Boer FDB       1 Djimon de Vreede  DSWN  
2 Jan Poorter jr DSWN       2 Joey van de Berg DONHN  
3 Rik Vroom  DVO       3 Kevin Doets DBA    
4             4          
5             5          

Voor de kampioen junioren ligt er ook een startbewijs klaar voor deelname aan de Zuiderduin Masters. En net zoals het beste meisje op 1 oktober winnen zij een ticket voor deelname aan de Winmau World Masters. De aspiranten kampioen verdient met zijn overwinnig een VIP arrangement om de Zuiderduin Masters van heel dichtbij mee te maken.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

error: © Prodarts Europe - the Netherlands
%d bloggers liken dit: