WDF/BDO

Speelschema 1e ronde Lakeside 2017 bekend.

De BDO heeft het speelschema voor de 1e ronde bekend gemaakt van de Lakeside 2017.

Aileen de Graaf zal de eerste Nederlander zijn die haar opwachting maakt op het podium zei zal dan aantreden tegen Rachel Brooks , Zondag zien we dan 2 Nederlanders in actie Willem Mandigers zal zijn voorronde partij spelen tegen Krzysztof  Ratajski. Maar eerder op de dag zien we eerst Sharon Prins die haar 1e ronde wedstrijd zal spelen tegen Lisa Ashton. Maandag 9 januari zien we wederom 2 Nederlanders in actie dan is het de beurt aan Jimmy Hendriks zijn opwachting maakt tegen David Cameron dit betreft een voorronde wedstrijd. S`avonds zien we dan Anca Zijlstra aan de oche zei zal aantreden tegen Lorraine Winstanley.

Dinsdag 10 januari krijgen we een echte oranje dag want dan zien we maar liefst 3 Nederlanders in actie. Danny Noppert tegen de winnaar van Jimmy Hendriks/David Cameron,  Richard Veenstra- Ross Montgomery,  en Wesley Harms tegen de winnaar van een dag eerder Krzysztof  Ratajski / Willem Mandigers.  Op Donderdag zien we dan de jeugd finale waarin we het Nederlandse talent Justin van Tergouw zullen zien.

Lakeside 2017 belooft weer een geweldige happening te worden. zullen we weer een Nederlandse winnaar gaan krijgen bij de dames of de heren? of is het Justin van Tergouw die bij de jeugd de titel pakt, we zullen het allemaal gaan beleven van 7 tm 15 Januari 2017

 

LAKESIDE WORLD DARTS CHAMPIONSHIPS 2017
Zaterdag 7 Januari 2017
13:00 R1 Glen DURRANT (Eng) v Nick KENNY (Wal)
14:15 R1 Trina GULLIVER MBE (Eng) v Claire BROOKIN (Eng)
14:45 PL Dennis NILSSON (Swe) v Ryan JOYCE (Eng)
16:00 R1 Darryl FITTON (Eng) v Wouter VAES (Ned)
19:00 PL Seigo ASADA (Jpn) v Jeff SMITH (Can)
20:15 PL Roger JANSSEN (Bel) v Mark McGRATH (N.Z)
21:30 R1 Aileen de GRAAF (Ned) v Rachel BROOKS (Eng)
22:00 R1 Jim WILLIAMS (Wal) v Tony O’SHEA (Eng)

Zondag 8 Januari 2017
13:00 R1 Martin ADAMS (Eng) v NILSSON / JOYCE
14:15 PL Tom SAWYER (USA) v Paul HOGAN (Eng)
15:30 R1 Lisa ASHTON (Eng) v Sharon PRINS (Ned)
16:00 R1 Scott MITCHELL (Eng) v JANSSEN / McGRATH
19:00 PL Krzysztof RATAJSKI (Pol) v Willem MANDIGERS (Ned)
20:15 R1 Fallon SHERROCK (Eng) v Olive BYAMUKAMA (Sco)
20:45 PL Raymond SMITH (Aus) v Davy van BAELEN (Bel)
22:00 R1 Jamie HUGHES (Eng) v Martin ATKINS (Eng)

Maandag 9 januari 2017
13:00 PL David CAMERON (Can) v Jimmy HENDRIKS (Ned)
14:15 PL Craig CALDWELL (N.Z) v Dennis HARBOUR (Eng)
15:30 R1 Dean REYNOLDS (Wal) v Pip BLACKWELL (Eng)
19:00 R1 Martin PHILLIPS (Wal) v SAWYER / HOGAN
20:15 R1 Lorraine WINSTANLEY (Eng) v Anca ZIJLSTRA (Ned)
20:45 R1 Geert de VOS (Bel) v R.SMITH / VAN BAELEN
22:00 R1 Brian DAWSON (Eng) v ASADA / J.SMITH

Dinsdag 10 januari 2017
12:30 R1 Danny NOPPERT (Ned) v CAMERON / HENDRIKS
13:45 R1 Richard VEENSTRA (Ned) v Ross MONTGOMERY (Sco)
15:00 R1 Deta HEDMAN (Eng) v Casey GALLAGHER (Eng)
15:30 R1 Wesley HARMS (Ned) v RATAJSKI / MANDIGERS
19:00 R1 Mark McGEENEY (Eng) v James HURRELL (Eng)
20:15 R1 Anastasia DOBROMYSLOVA (Rus) v Rhian GRIFFITHS (Wal)
20:45 R1 Darius LABANAUSKAS (Lit) v Conan WHITEHEAD (Eng)
22:00 R1 Scott WAITES (Eng) v CALDWELL / HARBOUR

Woensdag 11 januari 2017
14:15 R1 Corrine HAMMOND (Aus) v Patricia FARRELL (Can)

Donderdag 12 januari 2017
12:30 Youth Nathan GIRVAN (Sco) v Justin van TERGOUW (Ned)

error: © Prodarts Europe - the Netherlands
%d bloggers liken dit: