Loting voor Lakeside World Darts Championship 2017 verricht
Het ging niet helemaal vlekkeloos en moest er na de loting van de voorronde over nieuw worden geloot voor de indeling laatste 32 maar de wie tegen wie gaat spelen op de komende Lakeside World Pro is bekend. Eigenaar van de Lakeside, Bob Potter, BDO bestuursleden Wayne en Sue Williams en Master of Ceremonies Richard Ashdown hebben deze loting verricht. Eerst werden 8 dames gekoppeld aan de 8 geplaatste dames, daarna werd de voorronde geloot voor het herentoernooi en aansluitend dan de indeling van niet geplaatste spelers tegen geplaatste spelers.
En het schema ziet er als volgt uit
Dames:
Laatste 16 | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Deta Hedman (1) Eng | – | Casey Gallagher Eng | ||
2 | Corrine Hammond (8) Aus | – | Patricia Farrell Can | ||
3 | Lorraine Winstanley (5) Eng | – | Anca Zijlstra Ned | ||
4 | Ana. Dobromyslova (4) Rus | – | Rhian Griffiths Wal | ||
5 | Lisa Ashton (2) Eng | – | Sharon Prins Ned | ||
6 | Fallon Sherrock (7) Eng | – | Olive Byamukama Schot | ||
7 | Trina Gulliver (6) Eng | – | Claire Brooklin Eng | ||
8 | Aileen de Graaf (3) Ned | – | Rachel Brooks Eng |
Heren:
VOORRONDE | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Seigo Asada Jap | – | Jeff Smith Can | ||
2 | Raymond Smith Aus | – | Davy van Baelen Bel | ||
3 | Dennis Nilsson Zwe | – | Ryan Joyce Eng | ||
4 | David Cameron Can | – | WinmaWM/J Hendriks | ||
5 | Krzysztof Ratajski Pol | – | Willem Mandigers Ned | ||
6 | Craig Cladwell NwZld | – | Dennis Harbour Eng | ||
7 | Tom Sawyer USA | – | Paul Hogan Eng | ||
8 | Roger Janssen Bel | – | Mark McGrath NwZld | ||
Laatste 32 | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Glen Durrant (1) Eng | – | Nick Kenny Wal | ||
2 | Martin Phillips (16) Wal | – | Winnaar voorronde 7 | ||
3 | Wesley Harms (9) Ned | – | Winnaar voorronde 5 | ||
4 | Darius Labanuaskas (8) Lit | – | Conan Whitehead Eng | ||
5 | Brian Dawson (12) Eng | – | Winnaar voorronde 1 | ||
6 | Martin Adams (5) Eng | – | Winnaar voorronde 3 | ||
7 | Jim Williams (13) Wal | – | Tony O’Shea Eng | ||
8 | Jamie Hughes (4) Eng | – | Martin C Atkins Eng | ||
9 | Geert De Vos (15) Bel | – | Winnaar voorronde 2 | ||
10 | Scott Mitchell (2) Eng | – | Winnaar voorronde 8 | ||
11 | Darryl Fitton (10) Eng | – | Wouter Vaes Ned | ||
12 | Dean Reynolds (7) Wal | – | Pip Blackwell Eng | ||
13 | Mark McGeeney (11) Eng | – | James Hurrell Eng | ||
14 | Scott Waites (6) Eng | – | Winnaar voorronde 6 | ||
15 | Richard Veenstra (14) Ned | – | Ross Montgomery Schot | ||
16 | Danny Noppert (3) Ned | – | Winnaar voorronde 4 |